City Sofa

Modulární dvoumístná pohovka GRACIA – krémově béžová pohovka City
Modulární dvoumístná pohovka GRACIA – krémově béžová pohovka City1 nabídkaod 39 847,50 Kč
Modulární rohová sedací souprava GRACIA pro 4 osoby – tmavě modrá sedací souprava City
Modulární rohová sedací souprava GRACIA pro 4 osoby – tmavě modrá sedací souprava City1 nabídkaod 74 025,00 Kč
Čtyřmístná rohová pohovka BELLEVILLE – šedá pohovka City Sofa
Čtyřmístná rohová pohovka BELLEVILLE – šedá pohovka City Sofa1 nabídkaod 74 025,00 Kč
Čtyřmístná rohová pohovka ALFAMA – Green City Sofa
Čtyřmístná rohová pohovka ALFAMA – Green City Sofa1 nabídkaod 60 900,00 Kč
Třímístná pohovka CHELSEA – barva taupe od City Sofa
Třímístná pohovka CHELSEA – barva taupe od City Sofa1 nabídkaod 37 065,00 Kč
Čtyřmístná rohová pohovka BRERA – šedá pohovka City
Čtyřmístná rohová pohovka BRERA – šedá pohovka City1 nabídkaod 65 861,25 Kč
Rozkládací třímístná pohovka JORDAAN – Gray City Sofa
Rozkládací třímístná pohovka JORDAAN – Gray City Sofa1 nabídkaod 58 248,75 Kč
Dvoumístná pohovka AVENTINE – světle šedá pohovka City
Dvoumístná pohovka AVENTINE – světle šedá pohovka City1 nabídkaod 37 248,75 Kč
Modulární rohová sedací souprava GRACIA pro 4 osoby – béžovo-šedá sedací souprava City
Modulární rohová sedací souprava GRACIA pro 4 osoby – béžovo-šedá sedací souprava City1 nabídkaod 74 025,00 Kč
Křeslo ALFAMA – tmavě modrá pohovka City
Křeslo ALFAMA – tmavě modrá pohovka City1 nabídkaod 23 021,25 Kč
Modulární pohovka GRACIA – krajní modul – krémově béžová pohovka City
Modulární pohovka GRACIA – krajní modul – krémově béžová pohovka City1 nabídkaod 19 923,75 Kč
Čtyřmístná rohová pohovka ALFAMA – tmavě šedá pohovka City
Čtyřmístná rohová pohovka ALFAMA – tmavě šedá pohovka City1 nabídkaod 60 900,00 Kč
Modulární pohovka GRACIA – velký samostatný modul – City Sofa Green
Modulární pohovka GRACIA – velký samostatný modul – City Sofa Green1 nabídkaod 17 036,25 Kč
Modulární pohovka GRACIA – ve tvaru písmene U, 160 x 340 x 230 cm – krémově béžová pohovka City
Modulární pohovka GRACIA – ve tvaru písmene U, 160 x 340 x 230 cm – krémově béžová pohovka City1 nabídkaod 114 082,50 Kč
Modulární pohovka GRACIA – modul s podnožkou – tělová růžová barva od City Sofa
Modulární pohovka GRACIA – modul s podnožkou – tělová růžová barva od City Sofa1 nabídkaod 11 523,75 Kč
Rozkládací rohová pohovka JORDAAN – ve tvaru písmene U – pohovka Ash City
Rozkládací rohová pohovka JORDAAN – ve tvaru písmene U – pohovka Ash City1 nabídkaod 97 518,75 Kč
Čtyřmístná rohová pohovka ALFAMA – Burgundy City Sofa
Čtyřmístná rohová pohovka ALFAMA – Burgundy City Sofa1 nabídkaod 60 900,00 Kč
Modulární pohovka GRACIA – ve tvaru písmene U, 180 x 320 x 180 cm – Green City Sofa
Modulární pohovka GRACIA – ve tvaru písmene U, 180 x 320 x 180 cm – Green City Sofa1 nabídkaod 97 623,75 Kč
Čtyřmístná rohová pohovka BRERA (pravostranná) – barva taupe od City Sofa
Čtyřmístná rohová pohovka BRERA (pravostranná) – barva taupe od City Sofa1 nabídkaod 65 861,25 Kč
Modulární pohovka GRACIA – velký modul s podnožkou – City Sofa Gray
Modulární pohovka GRACIA – velký modul s podnožkou – City Sofa Gray1 nabídkaod 13 361,25 Kč
Polštáře GRACIA 45 x 45 cm – sada 2 ks – béžová a šedá, pohovka City
Polštáře GRACIA 45 x 45 cm – sada 2 ks – béžová a šedá, pohovka City1 nabídkaod 1 181,25 Kč
Modulární čtyřmístná pohovka GRACIA – šedá pohovka City
Modulární čtyřmístná pohovka GRACIA – šedá pohovka City1 nabídkaod 70 927,50 Kč
Modulární pohovka GRACIA – ve tvaru písmene U, 180 x 340 x 180 cm – tlumeně růžová, City Sofa
Modulární pohovka GRACIA – ve tvaru písmene U, 180 x 340 x 180 cm – tlumeně růžová, City Sofa1 nabídkaod 99 120,00 Kč
Čtyřmístná rohová pohovka ALFAMA – šedá pohovka City
Čtyřmístná rohová pohovka ALFAMA – šedá pohovka City1 nabídkaod 60 900,00 Kč