Nova Nook

Kulatý noční stolek KARTO se zásuvkami, Nova Nook – ořech1 nabídkaod 10 249,13 Kč

Konferenční stolek OREZ, průměr 45 cm, kulatý, béžový, vzhled travertinu Nova Nook1 nabídkaod 6 391,81 Kč

Odkládací stolek OGAN, 40 cm, kobaltově modrý, lesklý, Nova Nook1 nabídkaod 10 140,06 Kč

Sada 4 béžových židlí LUEUR s černými nohami1 nabídkaod 16 056,94 Kč

Konferenční stolek Nova Nook NUBE matný olivově zelený 130x80 cm1 nabídkaod 10 316,00 Kč

Čalouněná postel OVIN, 160 x 200 cm, s rámem a úložným prostorem, světle béžová, Nova Nook1 nabídkaod 34 242,81 Kč

Rozkládací stůl MORENO, 160–200 cm, obdélníkový, hnědý, Nova Nook1 nabídkaod 28 044,06 Kč

Konferenční stolek 80 cm LARNA béžový s leskem1 nabídkaod 5 423,13 Kč

Konferenční stolek UMO, mangové dřevo, přírodní Nova Nook1 nabídkaod 18 156,13 Kč

Boční stolek RYU 35 cm, černý s drážkami1 nabídkaod 6 968,88 Kč

Sada 2 otočných židlí COZAL Světle béžová s černými nohami1 nabídkaod 10 890,75 Kč

Konferenční stolek FLIM 80 cm, zeleno-šedý, lesklý, Nova Nook1 nabídkaod 10 408,31 Kč

Konferenční stolek ELLE 75 cm, tmavý ořech/mramor Nova Nook1 nabídkaod 17 910,75 Kč

Křeslo MARABELL, zaoblené tvary, modro-béžová/ořech Nova Nook1 nabídkaod 15 740,56 Kč

Psací stůl/konzole PUREL 120 cm, světle béžová, lesklá, Nova Nook1 nabídkaod 12 878,25 Kč

Noční stolek AGOS se zásuvkami, zeleno-šedý, zaoblený, lesklý, Nova Nook1 nabídkaod 9 161,81 Kč

Sada 2 čalouněných židlí MIA tmavě šedá/tmavý ořech1 nabídkaod 11 444,75 Kč

Sada 2 béžových židlí JULIETTE s nohami z italského ořechu1 nabídkaod 15 461,31 Kč

Sada 2 židlí PERER v barvě ecru s černými nohami1 nabídkaod 8 028,44 Kč

Křeslo BOCHIC Nova Nook s otočným podstavcem, krémové, boucle1 nabídkaod 10 015,94 Kč

Sada 4 béžových čalouněných židlí Nova Nook LUEUR1 nabídkaod 17 164,88 Kč

Čalouněné křeslo Nova Nook DOUX, espresso hnědá, jasan v ořechovém provedení1 nabídkaod 19 164,94 Kč

Čalouněný taburet Nova Nook CAPPI, bílý bouclé, 45 × 45 × 43 cm1 nabídkaod 1 469,63 Kč

Čalouněná postel 160x200 cm LORENZ béžová s úložným prostorem1 nabídkaod 21 465,25 Kč